Kelgukoerte Treeningkeskus

 
Tere tulemast Kelgukoerte Treeningkeskusesse!

Kelgukoerte Treeningkeskus on loodud kelgukoertele, nende omanikele, rakendijuhtidele ning kõigile kelgukoerahuvilistele ja matkajatele.

 

Kelgukoertele pakutakse treeningkeskuses koerahoidu, (personaalseid) treeninglaagreid, varustust ja koeratoitu.

Kelgukoerte omanikud saavad konsultatsiooni, praktilist  treeningut koos oma kelgukoeraga, võimalust osaleda õppepäevadel või ühistes treeninglaagrites.

Rakendijuhtidele võimaldatakse nii algõpet kui praktikat suurte rakendite juhtimiseks pikematel retkedel.

Matkajatele on treeningkeskus baaslaagriks, kust algavad ja kus lõppevad kõik, nii lühemad kui pikemad, kelgukoeramatkad Järvselja metsamaastikul ning Emajõe-Suursoo lõunaosas.

Kõigile kelgukoerahuvilistele on treeningkeskus avatud külastuseks: tutvustatakse kelgukoeri – alaska malamuute, koeri saab katsuda ning neile maiust jagada, näidatakse kuidas käib kelgukoera rakendisse panek ning selgitatakse paljudest koertest koosneva rakendi koostamise põhimõtteid, sobivate olude korral saab proovida ka rakendisõitu. Lisaks on võimalik kasutada treeningkeskuse siseruume koos köögiga, mis mahutavad korraga kuni 15 osalejat ning treeningkeskuse õueala (osalejate arv pole piiratud), kus saab teha lõket ja korraldada aktiivset tegevust. Saame pakkuda ka teed või tellida soovi korral toitlustuse.

Kelgukoerte Treeningkeskus on kelgukoerahuvilistele hea paik nii väiksema kui suurema ürituse korraldamiseks. Vastavatud treeningkeskus on juba leidnud head vastukaja sünnipäeva, pulma aastapäeva ja firmapeo pidajatelt. Samuti saab treeningkeskuse ruume kasutada ööbimiseks ning sauna ihu ja hinge kosutuseks.

Pildimaterjali leiab meie Facebook lehelt.

Kelgukoerte_treeningkeskus_6